Podsumowanie Walnego Zebrania STN SUM 2020

W dniu 17.11.2020 roku odbyło się Walne Zebranie Studenckiego Towarzystwa Naukowego. Z uwagi na sytuacje pandemiczną spotkanie odbyło się online.

W trakcie przywitaliśmy nowego Kuratora Studenckiego Towarzystwa Naukowego SUM Pana Profesora Michała Holeckiego. Jednocześnie chcielibyśmy serdecznie podziękować Pani prof. dr hab. n. med. Katarzynie Mizi-Stec za lata owocnej współpracy.

W wyniku przeprowadzonych wyborów uzupełniających na kadencje 2020/21 nastąpiły zmiany w składzie Zarządu STN SUM. Od tej pory funkcje Zastępcy Przewodniczącej będzie pełnić Piotr Lewandowski z Wydziału Nauk Medycznych w Zabrzu, Wydział Nauk Medycznych w Bytomiu będzie reprezentowany przez Barbarę Janotę i Weronikę Gwioździk, natomiast Wydział Nauk Medycznych w Zabrzu dodatkowo przez Marię Stec.

Mieliśmy również przyjemność ogłosić wyniki rankingu Studenckich Kół Naukowych. W tym roku najwyższe lokaty uzyskali:

I MIEJSCE
SKN przy Katedrze i Oddziale Klinicznym Chorób Wewnętrznych, Angiologii i Medycyny Fizykalnej WNMZ

SKN przy Centrum Medycyny Doświadczalnej WNMK
SKN przy Katedrze i Zakładzie Biofizyki WNF

III Miejsce
Studenckie Koło Naukowe Pielęgniarstwa i Społecznych Problemów Medycznych WNoZK

SKN przy Katedrze Zdrowia Środowiskowego WNoZB
SKN przy Katedrze i Klinice Kardiologii WNoZK
SKN przy Zakładzie Kosmetologii Katedry Kosmetologii WNF
SKN Transplantacji Płuc przy Katedrze i Oddziale Klinicznym Kardiochirurgii, Transplantologii, Chirurgii Naczyniowej i Endowaskularnej WNMZ
SKN przy Katedrze Histologii i Embriologii WNMK

Serdecznie gratulujemy. Pełny ranking dostępny jest w zakładce Koła Naukowe.

pl_PLPL