Podsumowanie Walnego Zebrania STN SUM 2022

W dniu 05.12.2022 roku odbyło się Walne Zebranie Studenckiego Towarzystwa Naukowego w auli A3 Wydziału Nauk Medycznych w Katowicach.

Po przedstawieniu przez Przewodniczącego wręczono Nagrodę Honorową im. prof. Franciszka Kokota. W tym roku Zarząd STN SUM postanowił przyznać Nagrodę prof. dr hab. n. med. Jerzemu Stojce, za zaangażowanie i wsparcie w działalności Studenckiego Towarzystwa Naukowego SUM.

W wyniku przeprowadzonych wyborów uzupełniających do Zarządu dołączyły Panie: Anna Kozub, Kornelia Korzan, Matylda Kosiorz, Julia Woźniakowska. Pełny skład nowego Zarządu znajduje się w zakładce Zarząd STN SUM w Katowicach.

Mieliśmy również przyjemność ogłosić wyniki rankingu Studenckich Kół Naukowych. W tym roku najwyższe lokaty uzyskali:

Najwyższe lokaty w rankingu Studenckich Kół Naukowych zajęli:

Studenckie Koło Nukowe przy Katedrze i Klinice Kardiologii WNoZK

Studenckie Koło Naukowe przy III Katedrze i Klinice Kardiologii WNMZ

III Miejsce
Studenckie Koło Naukowe przy Katedrze i Zakładzie Histologii i Patologii Komórki w Zabrzu WNMZ

Studenckie Koło Naukowe Kliniki Neurochirurgii Dziecięcej WNMK

SKN Psychospołecznych uwarunkowań zdrowia przy Zakładzie Zdrowia Publicznego WNoZB

SKN przy Katedrze i Zakładzie Chemii Ogólnej i Nieorganicznej WNF

Gratulujemy!

Serdecznie gratulujemy. Pełny ranking dostępny jest w zakładce Koła Naukowe.

pl_PLPL