Podsumowanie Walnego Zebrania STN SUM 2021

W dniu 24.11.2020 roku odbyło się Walne Zebranie Studenckiego Towarzystwa Naukowego w auli A3 Wydziału Nauk Medycznych w Katowicach.

Po przedstawieniu przez ustępującą Przewodniczącą wręczono Nagrodę Honorową im. prof. Franciszka Kokota. W tym roku Zarząd STN SUM postanowił przyznać Nagrodę Zespołowi Centrum Informatyki i Informatyzacji SUM za ogromny wkład włożony w pomoc w realizacji zadań Towarzystwa w okresie szczytu pandemii COVID-19.

W wyniku przeprowadzonych wyborów nowym Przewodniczącym STN SUM został Piotr Lewandowski z Wydziału Nauk Medycznych w Zabrzu, a Zastępcami Przewodniczącego Aleksandra Mroskowiak i Maria Stec. Pełny skład nowego Zarządu znajduje się w zakładce Zarząd STN SUM w Katowicach.

Mieliśmy również przyjemność ogłosić wyniki rankingu Studenckich Kół Naukowych. W tym roku najwyższe lokaty uzyskali:

Najwyższe lokaty w rankingu Studenckich Kół Naukowych zajęli:

I MIEJSCE
SKN przy Zakładzie Balneoklimatologii i Odnowy Biologicznej Katedry Fizjoterapii WNoZK

SKN przy Katedrze i Klinice Kardiologii WNoZK

III Miejsce
SKN przy III Katedrze i Oddziale Klinicznym Kardiologii WNMZ

SKN przy Zakładzie Zdrowia Publicznego WNoZB

SKN przy Zakładzie Zdrowia Reprodukcyjnego i Seksuologii Katedry Zdrowia Kobiety WNoZK

SKN przy Katedrze i Zakładzie Histologii i Patologii Komórki WNMZ

SKN przy Zakładzie Chemii Ogólnej i Nieorganicznej WNF

SKN przy Katedrze Histologii i Embriologii WNMK

Gratulujemy!

Serdecznie gratulujemy. Pełny ranking dostępny jest w zakładce Koła Naukowe.

pl_PLPL