logo ang

Serdecznie zapraszamy na XI już edycję Międzynarodowej Studenckiej Konferencji Kardiologicznej w Zabrzu, organizowanej SKN przy III Katedrze i Oddziale Klinicznym Kardiologii ŚUM. Co roku skupia ona studentów uczelni medycznych i młodych lekarzy zainteresowanych kardiologią i kardiochirurgią, sprzyjając wymianie doświadczeń, osiągnięć i konfrontowaniu poglądów.

XI Międzynarodowa Studencka Konferencja Kardiologiczna odbywa się w ramach XXIII Międzynarodowej Konferencji Kardiologicznej oraz XVII Warsztatów Kardiologii Inwazyjnej organizowanych przez Śląskie Centrum Chorób Serca w Zabrzu. Podczas Konferencji proponujemy udział w ciekawych wykładach autorytetów w dziedzinie kardiologii, kardiochirurgii i nie tylko. Umożliwiamy również prezentację osiągnięć młodych naukowców w postaci konkursu oryginalnych prac studenckich.

Termin nadsyłania streszczeń prac naukowych: 17.04.2016

Jeśli jesteś zainteresowana/y kardiologią lub kardiochirurgią i chcesz czynnie pogłębiać swoją wiedzę i umiejętności – dołącz do nas 2 czerwca 2016 roku w zabrzańskim Multikinie. Udział w Konferencji dla studentów i lekarzy stażystów jest bezpłatny.
Zapraszamy na naszą stronę internetową: http://konferencjazabrze.wix.com/2016,
do śledzenia fanpage'u https://www.facebook.com/konferencjazabrze/?fref=ts
oraz do wzięcia udziału w wydarzeniu https://www.facebook.com/events/1526047154357412/

Plakat kardio